Orszak Trzech Króli 2020


Serdecznie wszystkich zapraszamy w poniedziałek, 6.01.2020 r. do wzięcia udziału w Orszaku Trzech Króli. Początek o godz. 17.00 na placu targowym, a już od godz. 17.30 w kościele Koncert Kolędowy.
więcej

Życzenia Świąteczne


 Patrzmy na Gwiazdę Betlejemską - 
niech nasze oczy nabiorą blasku,
niech pełne będą światła…

Podejdźmy bliżej do żłóbka Jezusa - 
żeby ręce się ogrzały…
śpiewajmy kolędy, niech serca odtają,
stając się bardziej czułe…

Niech będzie w nas Nadzieja i Moc Pana, 
który rodzi się z Miłości…


Niech Pan Jezus, którego ofiarowuje nam Maryja w te święte dni, będzie najpiękniejszym Darem otrzymanym od Boga… On jest Siłą w słabości, Nadzieją w trudnościach i 

Miłością, która wszystko zwycięża. 

Niech Was Pan błogosławi i strzeże. Niech Pan rozpromieni oblicze swe nad Wami, niech Was obdarzy swą łaską. Niech zwróci ku Wam swoje oblicze i niech obdarzy pokojem.
                                                                                                                   (por. Lb 6,24-26)

 

Wszystkim Parafianom i Gościom Wesołych Świąt  oraz szczęśliwego nowego roku życzą duszpasterze:

Ks. Sebastian – proboszcz

Ks. Adam

Ks. Ireneusz

Ks. Marian

Ks. Grzegorz

więcej

Roraty 2019

Rozpoczynamy adwent oraz nowy rok liturgiczny. Już dzisiaj kierujemy nasze zaproszenia do dzieci  na Msze Św. Roratnie, codziennie o godz. 17.00.  Drodzy dorośli i kochana młodzieży, a Was zapraszamy w każdy adwentowy piątek o godz. 20.00 na RORATY 16+ „ADWENTOWE TRIO”. Już od godziny 19.30 można będzie uczestniczyć w adoracji Najświętszego Sakramentu i skorzystać ze spowiedzi świętej. 
Źródło zjęcia: Tygodnik Idziemy

Jarmark Świąteczny w Poznaniu

W sobotę 7 grudnia organizujemy wyjazd na Jarmark Adwentowy do POZNANIA, który pretenduje do miana najpiękniejszego i największego w Polsce. W tym dniu oprócz wielu różnych atrakcji oraz wydarzeń, odbędzie się Poznań Ice Festival 2019, w którym uczestnicy z całego świata tworzyć będą niepowtarzalne rzeźby z lodu. Koszt 80 PLN, wyjazd o godz. 5.30, powrót w godzinach nocnych. Zapisy w kancelarii, w godzinach urzędowania.

Orszak Św. Marcina 2019Dnia 11 listopada 2019 r. odbędzie się w naszej parafii orszak Św. Marcina

Początek o godz. 16.00 w kościele, następnie wspólnie w orszaku przejdziemy przez Rynek do naszej Groty, gdzie poczęstujemy się ciastem i rogalikami św. Marcina pieczonymi na ognisku.

Zachęcamy, aby przynieść ze sobą lampiony.
Serdecznie zapraszamy.