WIADOMOŚCI DUSZPASTERSKIE 07.07 - 14.07.2019r.

1. Niedziela 7 lipca. XIV NIDZIELA ZWYKŁA.

·         O godz. 17.30 nieszpory.

2. Środa 10 lipca.

• O godz. 17.30 nowenna do MB Toszeckiej.

3. Czwartek 11 lipca – wspomnienie Św. Benedykta, opata patrona Europy.

• Po Mszy Św. porannej nabożeństwo w intencji powołań z modlitwą za kapłanów, kleryków,
    siostry i braci zakonnych.

4. Piątek 12 lipca – wspomnienie Św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, biskupa i męczennika.

·         O godz. 15.00 nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego i adoracja Najświętszego Sakramentu.

5. Sobota 13 lipca – Św. Andrzeja Świerada i Benedykta, pustelników.

·         Po porannej Mszy Św.  odwiedzimy naszych chorych, prosimy ich zgłaszać w zakrystii lub kancelarii.

6. Niedziela 14 lipca. XV NIDZIELA ZWYKŁA.

·         Kolekta na remonty w naszym kościele. W najbliższym czasie zostaną podjęte dalsze prace konserwatorskie naszej ambony.

·         O godz. 18.00 uroczysta Msza Św. z okazji obchodów objawień Fatimskich.
Po Mszy Św. Różaniec Fatimski i procesja.

·         Także w tym dniu chcemy w sposób szczególny modlić się za ks. Ireneusza z okazji jego urodzin, Msza Św. w jego intencji o godz. 18.00. Serdecznie zapraszamy.

7. Dzisiaj gościmy w naszej parafii ks. Ryszarda Halwę z Fundacji S.O.S. Obrony Poczętego Życia, który wygłosi do nas Słowo Boże i poprosi nas o wsparcie dla dzieła którym się zajmuje.

8. Bardzo prosimy wszystkich wyjeżdżających na pielgrzymkę do Włoch, aby do końca 10 lipca wpłacić ostatnią ratę za wyjazd (600PLN).

9. Wszystkich młodych zachęcamy do wzięcia udziału w organizowanym przez Duszpasterstwo Młodzieży
 i Oblacką Niniwę „Festiwalu Życia”. Początek jutro, zakończenie 14 lipca, miejsce Oblacka Przystań  w Kokotku. Wszystkie szczegóły na naszej ostatniej stronie informatora i u ks. Ireneusza.

ŻYCZYMY BŁOGOSŁAWIONEGO DNIA PAŃSKIEGO

OPIEKI MATKI BOŻEJ TOSZECKIEJ

I WSTAWIENNICTWA ŚW. KATARZYNY ALEKSANDRYJSKIEJ.