28 XII 2018
PIĄTEK
Boguszyce Stare, Nowe
i Zalesie 
10.00
1. Poddworcowa (od nr 1) i Ujazdowska.
2. Wiejska (od P. Miozga).
3. Zalesie, Boguszycka i Boguszyce Stare.
4. Osiedlowa (od nr 1) i Polna.
29 XII 2018
SOBOTA
 Ciochowice 10.00
1. Wodociąg, Leśniczówka, Toszecka, Osiedlowa.
2. Wiejska (od dawnego PGR), Krótka, Nad Potokiem.
3. Wiejska (od nr 2) Dworcowa, Osiedlowa (od nr 9).
4. Szkolna, Boczna.
30 XII 2018
NIEDZIELA
 Pisarzowice  15.00
1. Grabów, Wiejska (od nr 1 ).
2. Górna, Toszecka.
3. Wiejska (od nr 12).
4. Kolejowa, Wiejska (do kaplicy).
02 I 2019
ŚRODA
 Kotliszowice  15.00
1. Wiejska ( od nr 1).
2. Szkolna, Wiejska (od nr 38).
3. Wiejska (od nr 2).
4. Wielowiejska.
03 I 2019
CZWARTEK
Sarnów 15.00
1. Grabina, Polna, Wiejska
2. Wiejska (od nr 68) i Stawowa.
3. Wiejska (od nr 55).
4. Wiejska (od nr 2).
04 I 2019
PIĄTEK
Wilkowiczki  15.00
1. Toszecka.
2. Polna i Kotliszowicka.
3. Leśna i Wiejska.
4. Osiedlowa i Górna.
05 I 2019
SOBOTA
Toszek 10.00
1. Gliwicka (od nr 16).
2. Gliwicka (od nr 1).
3. Gliwicka (od środka).
4. Powstańców i Wolności (od nr 21).
07 I 2019
PONIEDZIAŁEK
Toszek 15.00
1. Oracze (Wiejska od nr 1 ).
2. Oracze (od nr 38).
3. Oracze (od nr 2).
08 I 2019
WTOREK
Toszek 15.00
1. Krasińskiego i Eichendorfa (od nr 2).
2. Poprzeczna (od nr 2).
3. Głowackiego.
4. Mickiewicza, Słowackiego, Skłodowskiej.
09 I 2019
ŚRODA
Toszek 15.00
1. Strzelecka (od nr 2).
2. Strzelecka (od nr 9).
3. Strzelecka (od nr 19).
4. Strzelecka (od nr 34).
10 I 2019
CZWARTEK
Toszek 15.00
1. K. Miarki (od nr 1).
2. K. Miarki (od nr 11).
3. Wąska (od nr 1), Reymonta, G. Morcinka nr. 1–6.
4. Wąska (od nr 29), Dzierżonia.
11 I 2019
PIĄTEK
Toszek 15.00
1. Chrobrego (od nr 21).
2. Młyńska.
3. Krótka, Szpitalna, Zamkowa, Kościelna, Plac Kościelny, Kościuszki.
4. Teren szpitala i Podwale.
12 I 2019
SOBOTA
Toszek 10.00
1. G. Morcinka nr. 13, 11, 9.
2. G. Morcinka nr. 19, 17, 15.
3. G. Morcinka nr. 25, 23, 21.
4. G. Morcinka nr. 31, 29, 27.
13 I 2019
NIEDZIELA
Toszek 15.00
1. G. Morcinka nr. 37, 35, 33.
2. G. Morcinka nr. 41, 39.
3. G. Morcinka nr. 45, 43.
4. G. Morcinka nr. 51, 49, 47.
14 I 2019
PONIEDZIAŁEK
Toszek 15.00
1. Wielowiejska (od nr 1).
2. Wielowiejska (od nr 5).
3. Wielowiejska (od nr 18) i Kolejowa.
15 I 2019
WTOREK
Toszek 15.00
1. St. Młyn, Harcerska, Sarnowska.
2. Konopnickiej (od nr 59).
3. Konopnickiej (od nr 26).
4. Konopnickiej (od nr 1).
16 I 2019
ŚRODA
Toszek 15.00
1. Parkowa i Dworcowa.
2. Boczna, SKR. i Dworcowa.
3. Dworcowa (od nr 16).
4. Dolina, Polna, Leśna, ks. Twardowskiego i Guttmanna.
17 I 2019
CZWARTEK
Toszek 15.00
1. Górnośląska (od nr 3) i Miła.
2. Górnośląska (od nr.29).
3. Ludowa (od nr 3).
4. Ludowa (od nr 23).
18 I 2019
PIĄTEK
Toszek 15.00
1. Rynek (od nr 2).
2. Rynek (od nr 22).
3. Wilkowicka (od nr 2 bloki).
4. Wilkowicka (od nr 4).
19 I 2019
SOBOTA

10.00
1. KOLĘDA NA ŻYCZENIE (prosimy o wcześniejsze zgłoszenie w kancelarii).
2. Ratuszowa, Szewska i Tarnogórska.
3. Limanowskiego, Ogrodowa, Piastowska, Kilińskiego.
W NIEDZIELĘ (20 I 2019) POKŁOSIE KOLĘDOWE.

Pliki do pobrania