INTENCJE MSZALNE 16 – 22.10.2017 r.

16.10.17

UROCZYSTOŚĆ

św. Jadwigi Śląskiej

głównej patronki Śląska

6.45

Za + matkę Hildegardę Jaksik w r. śm., ojca Pawła, brata Andrzeja i ++ z pokrew.

16.00

Msza Św. w intencji nauczycieli, pracowników szkół i przedszkola Gminy Toszek.

i Msza Święta

I.     Za ++ rodzic. Elżbietę i Gerharda Kobinski, ++ ich rodzic., teścia Norberta Pisarek, ciocię Annę i ++ z pokrew.

II.     Za ++ Annę i Henryka Wróbel, ++ rodzic., rodzeństwo z obu str., siostrę Helenę i ++ z pokrew.

17.10.17

św. Ignacego Antiocheńskiego

biskupa i męczennika

I.     Za + matkę Hildegardę Świentek w r. śm., ojca Franciszka, córkę Renatę
i ++ z pokrew. z obu str.

II.     Za + Henryka Laszczok w I-szą r. śm.

i Msza Święta

I.     Za ++ Józefa i Matyldę Jendrolik, rodzic., rodzeństwo i ++ z pokrew. Murgala, Jendrolik.

II.     Za + ojca Marcina Pysik w r. śm., matkę Marię, rodzeństwo z obu str., teściów, szwagrów, dziadków i za dusze w czyśćcu cierp.

18.10.17

ŚWIĘTO

św. Łukasza

Ewangelisty

6.45

I.     Za + Lidię Noparlik, Agnieszkę i Jerzego, rodzic. Franciszka i Elżbietę Piechaczek
i ++ z pokrew.

II.     Do B. Op. M. B. Toszeckiej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błog. Boże i zdrowie z okazji 20-tej r. ślubu Sabiny i Krzysztofa.                   TE DEUM

17.15

NOWENNA DO MATKI BOŻEJ TOSZECKIEJ Z RÓŻAŃCEM, potem MSZA ŚW.

I.     Za + męża i ojca Huberta Iwan z ok. ur., syna Marcina, rodzic.,
rodzeństwo i ++ z pokrew. z obu str.

II.     Za ++ rodzic. Marię i Konrada Trzensik, Jana i Helenę Wypych i ++ z pokrew.

III.     Za ++ rodzic. Leona i Jadwigę Trochimowicz, dziadków i ++ z pokrew.
oraz za + ks. Prob. Mariana Piotrowskiego.

19.10.17

6.45

I.     Za + męża i ojca Henryka Olbrich, rodzeństwo i ++ z pokrew. z obu str.

II.     Za + matkę Marię Henkel z ok. ur., ojca Jana, Zygfryda i Annę Wypych i ++ z pokrew.

i Msza Święta

I.     Za + męża i ojca Manfreda Hawemeister w I-szą r. śm., i ++ rodzic. z obu str.

II.     Za + ojca Józefa Sobel w r. śm., matkę Elżbietę i ++ z pokrew.
oraz za dusze w czyśćcu cierp.

20.10.17

św. Jana Kantego

prezbitera

6.45

I.     Do B. Op. M. B. Toszeckiej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błog. Boże i zdrowie z okazji Srebrnych Godów Krystyny i Grzegorza Pandel oraz z ok. kolejnej r. ur. Agnieszki i Dominika.                                                TE DEUM

II.     Do B. Op. M. B. Toszeckiej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błog. Boże i zdrowie z okazji 70-tej r. ur. Teresy oraz o błog. Boże i zdrowie dla wnuków i ich rodzic.                                                                                    TE DEUM

15.00

Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia, adoracja Najświętszego Sakramentu.

i Msza Święta

I.     Za ++ rodzic. Różę i Tomasza Skandy, Annę i Ignacego Banisz i za + ks. Prob. Mariana Piotrowskiego.

II.     Za + męża i ojca Adolfa Kroczek, siostrę Jadwigę, ++ szwagrów i ++ z pokrew.

III.     Za + ojca Karola Jonderko w dn. ur., matkę Anastazję, teściów Sojka, bratową, rodzeństwo i dziadków.

21.10.17

bł. Jakuba Strzemię

biskupa

I.     Za + męża i ojca Huberta Janota w r. śm., rodzic. Antonię i Jana Grala,
++ teściów i ++ z pokrew. z obu str.

II.     Za + męża i ojca Wiesława Misztela w r. śm., ++ jego rodzic. i ++ z pokrew. Misztela, Ledwoń.

7.30

RÓŻANIEC.

13.30

Do B. Op. M. B. Toszeckiej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błog. Boże i zdrowie z okazji 60-tej r. ur. Pawła.                                                           TE DEUM

i Msza Święta

I.     Za + ojca Jana Żmudę w r. śm., matkę Emilię, brata, męża i ojca Jana Kariewskiego
i ++ z pokrew. oraz za dusze w czyśćcu cierp.

II.     Za ++ rodzic. Agnieszkę i Antoniego Materla i ++ z pokrew.

XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA

22.10.17

7.30

Za ++ rodzic. Pawła i Hertę Przybytni, rodzic. z obu str., rodzeństwo i ++ z pokrew.

9.00

I.     Za + męża i ojca Felicjana Tarka, brata Władysława, ++ rodzic. z obu str.
i za dusze w czyśćcu cierp.

II.     Za + Marię Juranek – od sąsiadów i znajomych.

10.30

błog. Boże i zdrowie z okazji 10-tej r. ślubu Teresy i Jana Sopala.                       TE DEUM

12.00

Za ++ rodzic. Karola i Różę Dobiosz, dziadków Dobiosz, Sobel, Pysik i + Joachima Patrzek.

Za + matkę Gertrudę Nowak, brata Czesława, o błog. Boże dla Ewy
i za dusze w czyśćcu cierp.