14.01.19

6.45

I.  Za + matkę Klarę Janoszka z ok. ur., + ojca Pawła, + brata Józefa, + męża i ojca Pawła Sklorz, ++ teściów Ryszarda i Gertrudę, ++ dziadków obu str., i za dusze w czyść. cierp.

II.  W intencji wszystkich chorych.

III.  Wolna Intencja.

IV.  Wolna Intencja.

15.01.19

6.45

I.     Za ++ rodzic. Piotra i Martę Dworaczek, + brata Gerarda, ++ dwie siostry, i ++ z pokrew.

II.     Za ++ Michała i Rozalię Sawa, ++ rodzic. Julię i Kazimierza, ++ Magdalenę i Ryszarda,            + brata Kazimierza, i ++ z pokrew.

III.     Za + Antoninę Wieczorek – od współpracowniczek szwalni.

IV.     W intencji wszystkich chorych.

16.01.19

6.45

I.   Za + babcie Marię Bieniek, + wujka Alfreda, i ++ z pokrew.

II.   Za + Marię Cichoń – od mieszkańców Pisarzowic.

III.   W intencji wszystkich chorych.

17.01.19

Wspomnienie św. Antoniego  Opata.

18.00

I.     Do B. Op. M.B. Toszeckiej z ok. 75 roczn. ur. Wernera.                                     TE DEUM

II.     Do B. Op. M.B. Toszeckiej z ok. 70 roczn. ur. Zofii.  TE DEUM

III.     Za + Helenę Malasa w dniu ur.

Za ++ teściów Urszulę i Pawła Knopek, + męża Rudolfa, + szwagra Bertholda, i ++ z pokrew.

18.01.19

6.45

I.   Do B. Op. M.B. Toszeckiej z ok. 50 roczn. ur. Teresy.                           TE DEUM

II.   Za ++ rodzic. Martę i Alojzego Cieślik, + brata Józefa, + szwagra Karola, i z pokrew.

III.   Za + męża i ojca Józefa Wycisk, + syna Jana, ++ rodzic. Wycisk – Iwan, i ++ z rodziny.

IV.   Za + męża i ojca Zenona Trawińskiego, i za dusze w czyść. cierp.

19.01.19

Wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa.

8.00

13.00

18.00

Za + męża i ojca Stefana Koceluch w roczn. śm., i za dusze w czyść. cierp.

Do B. Op. M.B. Toszeckiej z ok. 50 roczn. ur. Kariny.                   TE DEUM

I.  Za + męża i ojca Huberta Iwan w roczn. śm., + syna Marcina, i ++ z pokrew.

II.  Za + Annę Pallach w I roczn. śm.

III.  Za ++ rodzic. Gertrudę i Franciszka Buchman w I roczn. śm.

20.01.19

II Niedziela Zwykła

7.30

9.00

10.30

12.00

16.30

Za Parafian.

Koncert Kolęd w wykonaniu chóru „Tryl” i zaproszonych gości.

Za Parafian.