INTENCJE MSZALNE 11 – 17.12.2017 r.

11.12.17

6.45

I.     Za + ojca Pawła Hellmann, teściów Roberta i Zofię Miozga i za dusze w czyśćcu cierp.

II.     Za ++ rodzic. Marię i Pawła Jaksik, męża Zbigniewa, dziadków i Annę Knopik.

RORATY

I.     Za + męża i ojca Gerarda Śliwiok i ++ z pokrew.

II.     Za + matkę Wiktorię Biskupek w r. śm., ojca Adolfa, siostrę Hildegardę i Adelę i brata Ernesta.

12.12.17

6.45

I.     Za ++ Zofię Macina, Helinę Kaczmarczyk i Bronisławę Fita – od koleżanek.

II.     Za + męża i ojca Leonarda Madejskiego, ++ jego rodzic., brata i za dusze w czyśćcu cierp.

RORATY

I.     Za ++ rodzic. Irenę i Karola Baumann, Helenę i Stanisława Smolarczyk, brata Jana, wujka Herberta i ++ dziadków z obu str.

II.     Za + brata Andrzeja Cieślik w dn. ur., ++ rodzic. Annę i Józefa
i za ++ z rodzin Mandrela, Cieślik, Janik.

13.12.17

WSPOMNIENIE

św. Łucji

dziewicy i męczennicy

6.45

I.     Za + męża Pawła Chwałek w dn. ur., ++ rodzic. z obu str. i za dusze w czyśćcu cierp.

II.     Do B. Op. M. B. Toszeckiej  z prośbą o dalsze błog. Boże w rodzinie Bensz i zdrowie oraz pomyślne wyniki badań dla mamy Mari.

RORATY

I.     Za + Annę i Franciszka Poniatowski, męża Pawła, ciocię Jadwigę i ++ z pokrew.

II.     Za + Marię Zaradzką – od chrześniaka z rodziną.

III.     Za + matkę Katarzynę Przegendza w r. śm., ojca Józefa, ++ dziadków i ++ z pokrew.

17.45

NOWENNA DO MATKI BOŻEJ TOSZECKIEJ.

14.12.17

WSPOMNIENIE

św. Jana
od Krzyża

prezbitera
i Dra Kościoła

6.45

Za + ks. Proboszcza Mariana Piotrowskiego, ++ jego rodzic. i brata Ryszarda.

RORATY

I.     Za + ojca Stanisława Duda w I-szą r. śm., matkę Marię i syna Ryszarda.

II.     Za ++ rodzic. Ziob, Szyguła, siostry, szwagrów, dziadków, Jana Maciejczyk i Agnes Klosa.

III.     Za + ojca Jerzego, brata Arnolda, teścia Stefana, ++ dziadków i ++ z pokrew.

15.12.17

I.     ZA PARAFIAN.

II.     Za + ojca Izydora Kalus, ++ jego rodzic. i ++ z pokrew. z obu str.

RORATY

I.     Za ++ rodzic. Wilhelma i Annę Iwan, ++ rodzeństwo i za dusze w czyśćcu cierp.

II.     Za + Tomasza Klonek, ++ jego rodzic., teściów Marię i Ryszarda, brata Pawła
i ++ z pokrew. Klonek, Wycisk.

20.00

RORATY 16+: dla młodzieży i dorosłych.

16.12.17

8.00

RORATY

Za + Alojzego Murgala, ++ rodzic. i ++ z pokrew. Murgala, Wycisk.

15.00

Do B. Op. M. B. Toszeckiej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błog. Boże i zdrowie z okazji 80 r. ur. Adelajdy Sklorz.                                                TE DEUM

17.30

RÓŻANIEC.

18.00

I.     Za ++ rodzic. Annę i Pawła Nierychło, brata Waltra, Marię i Piotra Osadzin
i ++ z pokrew. Osadzin, Nierychło.

II.     Za ++ rodzic. Henryka i Martę Orlik, braci, bratowe, siostry, szwagrów
i ++ z rodzin Orlik, Jaksik, Duraj.

ADWENTU

17.12.17

GAUDETE

7.30

Za ++ rodzic. Marię i Ryszarda Krawczyk, ++ dziadków z obu str. i ++ z pokrew. Krawczyk, Busek, Kopiec.

9.00

Za ++ rodzic. Pawła i Hildegardę Giemza, Bertę Kościelniak i za dusze w czyśćcu cierp.

10.30

Za + męża i ojca Antoniego Kalita w r. śm., ++ rodzic. z obu str.,
braci, wnuka Kamila i za dusze w czyśćcu cierp.

12.00

I.     Do B. Op. M. B. Toszeckiej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błog. Boże i zdrowie z okazji 50 r. ur. Wiesława.                                             TE DEUM

II.     Do B. Op. M. B. Toszeckiej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błog. Boże i zdrowie z okazji 50 r. ur. Teresy.                                                  TE DEUM

III.     Do B. Op. M. B. Toszeckiej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błog. Boże i zdrowie z okazji 95 r. ur. Józefa Hatlapa.                                     TE DEUM

17.30

NABOŻEŃSTWO ADWENTOWE.

18.00

Za + męża i ojca Gustawa Bartelę, teściów i za dusze w czyśćcu cierp.