Z racji wprowadzenia nowych, rządowych ograniczeń w naszym kościele przebywać może jednocześnie 37 osób. Przypominamy o stosowaniu wymaganych środków ostrożności - zachowywaniu dystansu oraz zasłanianiu ust i nosa. Osoby starsze, chorujące zachęcamy do uczestnictwa w Mszach Św. za pośrednictwem naszych lokalnych mediów - Radia Toszek 105.2 FM oraz transmisji na kanale parafii w serwisie YouTube. W niedziele odprawiane będą również dodatkowe Msze Św. o godz. 16.00.
Prosimy wszystkich o zachowywanie wszelkich środków ostrożności oraz dbanie o swoje zdrowie oraz o dyspensie od niedzielnego i świątecznego uczestnictwa we Mszy świętej dla osób starszych, chorych, z objawami infekcji oraz obawiających się zarażenia.
Nie zapominajmy również o wspieraniu siebie nawzajem oraz pomocy potrzebującym.
Kolejny raz już przypominamy motto, które towarzyszyło nam jeszcze nie dawno - W tym trudnym czasie jednoczmy się jako jedna, wielka parafialna rodzina!