ks. Petrus (Piotr)

proboszcz

(14?? - 14??)

ks. Nikolaus Bohemius

proboszcz

(14?? - 1492)

ks. Nikolas Panaczek

proboszcz

(1492 - 1???)

ks. Johann Kokorz

proboszcz

(1??? - 15??)

ks. ??? Simon

proboszcz

(15?? - 15??)

ks. Jacob Saxatillis

proboszcz

(15?? - 1565)

ks. Johann Przyssowski

proboszcz

(1565 - 1615)

ks. Peter Krocker

proboszcz

(1615 - 1644)

ks. Adam Kowatius

proboszcz

(1644 - 1681)

ks. Paul Nowatius

proboszcz

(1681 - 1694)

ks. Johannes Brysch

proboszcz

(1694 - 1710)

ks. Franz Lorin

proboszcz

(1710 - 1736)

ks. Johannes Michalski

proboszcz

(1736 - 1746)

ks. Johann Ludwig Berger

proboszcz

(1746 - 1776)

ks. Karl Zanner

proboszcz

(1776 - 1785)

ks. Josef Parol

proboszcz

(1785 - 1811)

ks. Karl Dronke

proboszcz

(1811 - 1855)

ks. Karl Bannerth

proboszcz

(1855 - 1898)

ks. Franz Rother

proboszcz

(1898 - 1919)

ks. Józef Zachlod

proboszcz

(1919 - 1936)

ks. Tomasz Labusz

proboszcz

(1937 - 1963)

ks. Józef Babik wikariusz (1954 - 1956)
ks. Jan Burczyk wikariusz (1956 - 1961)
ks. Stanisław Dyrkacz wikariusz (1956 - 1960)
ks. Zdzisław Kozak wikariusz (1960 - 1964)
ks. Adam Oberc wikariusz (1961 - 1963)
ks. Bronisław Grabowski wikariusz (1962.02.09 - 1962.07.19)

ks. Ludwik Zettelman

proboszcz

(1964 - 1978)

ks. Jan Zimolong wikariusz (1964 - 1966)
ks. Józef Rudek wikariusz (1964 - 1965)
ks. Józef Przywara wikariusz (1965.07.19 - 1967.02.01)
ks. Leopold Rychta wikariusz (1966.07.21 - 1970.07.26)
ks. Bronisław Kwapisz wikariusz (1967 - 1968)
ks. Karol Łysy wikariusz (1968 - 1972)
ks. Stanisław Prochacki wikariusz (1970.07.27 - 1972.10.05)
ks. Manfred Słaboń wikariusz (1972.08.21 - 1975.03.05)
ks. Manfred Kokott wikariusz (1973.08.07 - 1978.05.30)
ks. Joachim Kurek wikariusz (1975.03.05 - 1978.05.30)

ks. Gerard Wenzel

administrator

(1978.06.26 - 1978.08.21)

ks. Gerard Wenzel

proboszcz

(1978.08.22 - 1995.08.27)

ks. Józef Maślanka wikariusz (1978.06.10 - 1981.07.20)
ks. Paweł Stobrawa wikariusz (1978.06.26 - 1980.06.14)
ks. Konrad Kosydorz wikariusz (1980.06 - 1981.06)
ks. Józef Gałecki wikariusz (1981.07.20 - 1983.08.22)
ks. Ryszard Rikerd wikariusz (1981.08.01 - 1983.03.01)
ks. Henryk Prygiel wikariusz (1983.06.27 - 1986.08.27)
ks. Winfried Watoła wikariusz (1983.08.22 - 1987.08.25)
ks. Piotr Faliński wikariusz (1986.08.27 - 1991.08.26)
ks. Piotr Roj wikariusz (1987.08  - 1989.08)
ks. Zygmunt Perfecki wikariusz (1990.08.27 - 1991.08.26)
ks. Werner Olejnik wikariusz (1991.08.26 - 1995.08.27)
ks. Andrzej Potyra wikariusz (1991.08.26 - 1995.08.27)

ks. Marian Piotrowski

proboszcz

(1995.08.28 - 2015.06.29)

ks. Maciej Górka wikariusz (1995.08.28 - 2001.07.31)
ks. Wiesław Żurawski wikariusz (1995.08.28 - 1998.08.27)
ks. Konrad Grela wikariusz (1998.08  - 1999.04)
ks. Jerzy Faszczewski wikariusz (1999.08.21 - 2003.08.31)
ks. Józef Sklorz wikariusz (2001.09.01 - 2008.08.31)
ks. Krzysztof Goc wikariusz (2003.09.01 - 2007.09.01)
ks. Jacek Liwowski wikariusz (2007.09.01 - 2013.08.22)
ks. Tomasz Przybyła wikariusz (2009.10.01 - 2011.08.23)
ks. Damian Kubiński wikariusz (2011.08.23 - 2018.08.27)
ks. Sebastian Bensz wikariusz (2013.08.22 - 2016.09.01)

ks. Sebastian Bensz

administrator

(2015.06.30 - 2015.08.31)

ks. Grzegorz Kadzioch

proboszcz

(2015.09.01 - 2016.08.31)

ks. Sebastian Bensz

proboszcz

(2016.09.01 - obecnie)

ks. Michał Wieczorek wikariusz (2016.09.01 - 2017.03.02)
ks. Adam Koppel wikariusz (2017.08.28 - 2021.08.26)
ks. Ireneusz Gierczycki wikariusz (2018.08.27 - obecnie)
ks. Adrian Kurzal
 wikariusz  (2021.08.26 - obecnie)