Kochani parafianie!

Dziękujemy Wam z całego serca za uczestnictwo we Mszy Świętej transmitowanej oraz za wspólną modlitwę Nowenny do Matki Bożej Toszeckiej.

Cieszymy się ogromnie z tego, że przychodzicie na adorację Najświętszego Sakramentu, korzystacie z sakramentu pokuty, modlicie się w swoich rodzinach oraz, że dostosowujecie się do decyzji naszego biskupa. Zapewniamy, że każdego dnia sprawujemy Msze Święte według intencji zamówionych na dany dzień.

1.  W tym tygodniu zapraszamy do udziału w transmisji Mszy Świętej:

- od poniedziałku do soboty o godzinie 18:00

- w niedzielę o godzinie 10:30

2.  Transmitowane będą nabożeństwa:

- w środę Nowenna do Matki Bożej Toszeckiej o godzinie 18:30

- w czwartek nabożeństwo w intencji powołań z modlitwą za kapłanów, kleryków,
siostry i braci zakonnych o godzinie 18:30

- w piątek nabożeństwo Drogi Krzyżowej o godzinie 18:30

3.  Do kościoła zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu:

- od poniedziałku do piątku od 9:00 do 17:00 oraz od 19:00 do 20:00

- w sobotę od 9:00 do 17:00

- w niedzielę od 12:00 do 18:00

4.  Okazja do spowiedzi świętej:

- od poniedziałku do piątku od 9:00 do 10:00 oraz od 19:00 do 20:00

- w sobotę od 9:00 do 10:00 oraz od 16:00 do 17:00

5. Akcja solidarnej pomocy:

Ważnym elementem profilaktyki "antywirusowej" jest pozostawanie w domach. Bezwzględnie powinni tego przestrzegać ludzie starsi (ok. 60+), ponieważ są w grupie najwyższego ryzyka.

Przypominamy więc o trwającej akcji pomocy osobom starszym oraz poddanym kwarantannie. W tym czasie nie bójmy się prosić o pomoc. Jeżeli wiemy, że w naszym sąsiedztwie jest osoba, która by bardzo potrzebowała pomocy, warto ją o to zapytać i o tym poinformować.

Wiele osób zadeklarowało już swoją chęć pomocy w zrobieniu zakupów i ich dostarczeniu. Nadal za pośrednictwem poczty e-mail, facebooka parafialnego lub telefonu można zgłaszać swoją chęć pomocy.

W tym trudnym dla nas wszystkich czasie, jednoczmy się jako jedna, parafialna rodzina.