Jesteśmy rodziną

"Przykazanie nowe daję wam, abyście się wzajemnie miłowali, tak jak Ja was umiłowałem; żebyście i wy tak się miłowali wzajemnie. Po tym wszyscy poznają, że jesteście uczniami moimi, jeśli będziecie się wzajemnie miłowali." (J 13,34-35)

Drodzy parafianie!

Kochani, ważnym elementem profilaktyki "antywirusowej" jest pozostawanie w domach. Bezwzględnie powinni tego przestrzegać ludzie starsi (ok. 60+), ponieważ są w grupie najwyższego ryzyka.
Jako parafia chcemy się o nich zatroszczyć w szczególny sposób. Wielu z nas jest chętnych do pomocy i chętnie zrobi zakupy, czy pójdzie do apteki.

Dla tych, którzy chcą pomóc:

Napisz krótką informację na parafialnego facebooka, maila o treści:

CHCĘ POMÓC (np. Sarnów, np. Toszek)

Numer telefonu:

Imię i nazwisko:

Dla tych, którzy potrzebują pomocy:

Napisz krótką informację na parafialnego facebooka, maila o treści:

POTRZEBUJĘ POMOCY (np. Sarnów, np. Toszek)

Numer telefonu:

Imię i nazwisko:

Jesteśmy świadomi tego, że nie wszyscy mają dostęp do Internetu i nie każdy może przeczytać tę wiadomość. A jeżeli wiemy, że w naszym sąsiedztwie jest osoba, która by bardzo potrzebowała pomocy, warto ją o to zapytać i o tym poinformować.

W tym trudnym dla nas wszystkich czasie, jednoczmy się jako jedna, parafialna rodzina.