14 czerwca, Dom Pomocy Społecznej w niedalekich Wiśniczach, przeżywał szczególny dzień - 25-lecie swojego istnienia. Podczas takiego wydarzenia nie mogło zabraknąć naszych Wolontariuszy, którzy każdego tygodnia wybierali się tam, aby poświęcać swój czas dla mieszkańców tego domu.
Także i w tym wyjątkowym dniu nie tylko byli, ale także wspierali w różnych zadaniach, od przenoszenia różnych rzeczy, przez pomoc mieszkańcom w przemieszczaniu się na różne punkty Uroczystości Jubileuszowych, skończywszy na włączeniu się w radosną atmosferę zabawy.

Głównym punktem była Uroczysta Msza Św. pod przewodnictwem ks. biskupa Ordynariusza Jana Kopca w Kaplicy Domu w Wiśniczu, w intencji wszystkich mieszkańców, pracowników i przyjaciół tego dzieła, które przed 25-ciu laty zapoczątkował śp. ks. prałat Paweł Porada.

Później wszyscy mogli uczestniczyć w koncercie chóru CANTABILE, który założył ks. Paweł Porada również 25 lat temu.

Następnie już na świeżym powietrzu domownicy i zaproszeni goście mogli wspólnie bawić się i śpiewać.

Zdjęcia z tego wyjątkowego wydarzenia możecie zobaczyć w naszej GALERII.